REKLAMA

Witaj na Nowaruda24

zdj. ilustracyjne

Prokuratorzy oskarżają lekarkę w 60 roku jej pracy jako pediatra

Potrącony 48- letni mężczyzna

Reklama

Znany jest z wielu inicjatyw o charakterze socjalnym

Australijczycy chcą uzyskać koncesję

zdj. TVP1

Telewizyjny program "Rolnik szuka żony" bije rekordy oglądalności

Tomasz Pawłowski jeszcze rok temu był dyrektorem Gminnego Centrum Kultury, Sportu i T urystyki w Radkowie. Odszedł gdy wyszło na jaw, że podpisał umowę ze spółką Startcom swojej żony wydzierżawiającej jej domki letniskowe nad radkowskim zalewem. Teraz ten sam Pawłowski, ale już jako prezes spółki Startcom zamierza nad zalewem, w pobliżu kąpieliska i starego boiska, wybudować luksusowy, 4-gwiazdkowy hotel. Ma stanąć na gruntach, jakie spółka kupiła od radkowskiego magistratu. Dziennikarze "Gazety Noworudzkiej" dotarli do planów tej inwestycji wartej ponad 13 mln zł. Plany robią wrażenie.

Najnowsze ogłoszenia:

Skup Toyot Avensis Skup Toyota Avensis kupie toyota avensis skup avensis Wszystkie Modele tel 725 562 998 (sieć Plus) Kupię Toy 21 Październik, 12:38
Laura 20 Październik, 17:05
Kamil Grudziński 20 Październik, 15:17
Adam 20 Październik, 15:04

Za nami czternasta edycja Międzynarodowego Przeglądu Chórów Pogranicza Polsko-Czeskiego. W tegorocznym Przeglądzie wzięło udział 10 chórów, w tym dwa świetne chóry czeskie St'ěnavan z Broumova oraz Hlas z Novej Paki. W tym roku impreza odbyła się w niedzielę, 12 października w Pieszychach. Rozpoczeła się od przesłuchań w obecności dwóch wybitnych ekspertów od śpiewu chóralnego, którzy udzielali też dyrygentom konsultacji metodycznych i repertuarowych.

Jest Pan od wielu lat organizatorem różnorodnych wydarzeń społecznokulturalnych na terenie pogranicza polsko-czeskiego. Mieszka Pan od urodzenia, niedaleko granicy, bo w Nowej Rudzie. Czy może Pan zdradzić jak wyglądały minione wakacje i gdzie prowadziły drogi letnich podróży?

Koszykarze okazali się najlepsi

23 października (czwartek) w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kłodzku przy ul. Okrzei 1, w godz. 9:30-14:30 odbędzie się spotkanie Centrum 5i. Seminarium skierowane jest do osób niepełnosprawnych oraz instytucji, które chcą zapoznać się z nowoczesnymi sposobami integracji zawodowej.

Nie opublikowano jeszcze żadnej treści na stronie głównej.